VIP vstupenky do tří pater na Burdž Chalífa

burf khalifa 1.jpeg

S vaší VIP vstupenkou se Vám otevřou dveře do světa luxusu a exkluzivity. Po příchodu do přízemí budete osobně přivítáni a očekávána vás bude cesta do výšin plná pohodlí a elegance. Na první zastávce, kterou jsou 124. a 125. patro, vás ohromí nejen výhled, ale i špičkové technologie, které vám umožní ponořit se do panoramatického pohledu na město a poušť jako nikdy předtím. Ve 125. patře si užijete zážitek, který je přirovnáván k pohledu sokola, díky interaktivním instalacím, které vám umožní "proletět" nad dubajskými pamětihodnostmi a užít si město z ptačí perspektivy, i když ve skutečnosti neopustíte pevnou půdu.

Následně budete pozváni do čekacího salónku, kde se můžete osvěžit a připravit na další etapu vašeho nevšedního dobrodružství. V ceně vstupenky je zahrnuto pečivo, datle a horký nápoj, které dodají energii pro nadcházející zážitky.

 

Poté, co si dopřejete chvilku odpočinku, čeká na vás vrcholné patro vaší cesty – vrcholová OBLOHA, neboli 148. patro. Zde, v samotném srdci luxusu, si budete moci vychutnat nejenom osvěžující drink, ale i neuvěřitelný výhled na celou Dubaj a rozlehlou poušť, která ji obklopuje. Průvodce vás provede tímto exkluzivním prostorem a zodpoví jakékoli otázky, které by vás mohly napadnout během vašeho pobytu v oblacích.

 

Jakmile se dostatečně nasytíte výhledy, které se vám naskytnou, a zhlédnete interaktivní exponáty, bude čas se pomalu vrátit zpět na zem. Ovšem i cesta dolů bude stejně plynulá a bezstarostná, jako byla cesta nahoru. A ačkoli se může zdát, že tato epická výprava končí, vzpomínky a fotografie, které jste pořídili, zůstanou s vámi navždy.

 

Důležité je také vědět, že v horních patrech Burdž Chalífa nejsou povolené tašky a kufry. Nemusíte se však obávat, neboť vaše zavazadla si můžete uložit bez poplatku v přízemí budovy. Před vstupem do výtahu je nutné projít bezpečnostní kontrolou a ukázat platný průkaz totožnosti, aby byla zajištěna bezpečnost všech návštěvníků.

 

Na závěr si pamatujte, že poslední vstup do výtahu je možný jednu hodinu před zavírací dobou budovy. Pokud byste přeci jen preferovali méně nákladný zážitek, můžete navštívit Burdž Chalífa po západu slunce, kdy jsou vstupenky dostupné za mírně nižší cenu a můžete se kochat mihotavými světly nočního Dubaje. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv čas, jisté je, že zážitek z návštěvy Burdž Chalífa bude jedním z nezapomenutelných okamžiků vašeho života.

Všichni návštěvníci musí projít bezpečnostní kontrolou a ukázat platný průkaz totožnosti.

Lastminute a akční letenky


Akční letenky z Prahy do Barcelony od 2600 Kč

Zpáteční letenky z Prahy do Barcelony jsou dostupné už od 2600 Kč. Letenky jsou dostupné na spoustu termínů od května  do října 2024.   Cena obsahuje: zpáteční letenka včetně všech...
více…

Dovolená na Kubě s přímým letem z Prahy, all inclusive službami, transferem a delegátem

Kuba-4*Starfish Cayo Santa Maria
Termín: 20.02.2024 - 05.03.2024
Strava: stravování formou all inclusive
Doprava: 1 zpáteční letenku v ekonomické třídě na trase Praha - Kuba - Praha (přímý let) všechny letištní a palivové poplatky
Cena: od 31 990 Kč
Datum: 4. 2. 2024více…

Akční letenky z Vídně do Miami tam i zpět od 9907Kč

Připoutejte se, vzletáme na výhodnou cestu snů!  Výhodné letenky z Vídně do Miami za ceny, které vám nedají spát. Vybírat můžete v různých termínech po celý rok 2024.  Kdo řekl, že...
více…

Cestopisy


Vstupenky na Burdž Chalífa s večeří o 3 chodech v Burj Clubu

Vstupenky, které vám nabízíme, jsou vaším klíčem k neopakovatelnému dobrodružství. Představte si, že vstupujete do výtahu a během několika okamžiků se ocitáte na vyhlídkových podlažích 124 a 125, kde...
více…